High School Pool

HIGH SCHOOL DIVISION WINGED DEER PARK     

Thursday

TIME

FIELD

TEAM

SCORE

TEAM

SCORE

5:00

1

DC CRUSH BLUE KENTUCKY

3

ROCKETS INDIANA

6

5:00

2

VIRGINIA CRUSHERS

8

INDIANA MAGIC PERKINS

3

5:00

3

INDIANA IRISH 

9

S CAROLINA MOJO OUTLAW

2

5:00

4

FUTURE PROSPECTS INDIANA

3

MC SLUGGERS KENTUCKY

2

6:15

1

INDY PHOENIX INDIANA

3

S CAROLINA MOJO 16U

8

6:15

2

INDIANA BEAST

3

PENNSYLVANIA POISON

0

6:15

3

LADY BLUE DEVILS TENNESSEE

3

SWAT KENTUCKY

1

6:15

4

CENTRAL OHIO DYNAMITES

0

PURPLE HAZE INDIANA

0

 

Friday Winged Deer Park

9:00

1

BUTLER CO SLUGGERS OHIO

11

EAST TENN FURY ELITE

4

9:00

2

EAST TENNESSEE SELECT

4

OHIO KNOCKOUTS

2

9:00

3

EAST TENN LADY FURY 03

4

VOLTAGE FASTPITCH KENTUCKY

0

9:00

4

NORTH CAROLINA MASH

8

LEGACY BLESSED KENTUCKY

0

9:30

2

EAST TENNESSEE SELECT

14

EAST KENTUCKY PRIDE

0

           

 

TIME

FIELD

TEAM

SCORE

TEAM

SCORE

10:00

1

S CAROLINA MOJO OUTLAW

7

ROCKETS INDIANA

1

10:00

2

DC CRUSH BLUE KENTUCKY

5

NORTH CAROLINA MASH

1

10:00

3

S CAROLINA MOJO 16U

8

INDIANA MAGIC PERKINS

0

10:00

4

VIRGINIA CRUSHERS

0

INDIANA IRISH

7

10:00

5

FUTURE PROSPECTS INDIANA

3

PENNSYLVANIA POISON

10

11:15

1

TEAM KENTUCKY

2

GREENVILLE LADY MARLINS

9

11:15

2

INDIANA INTENSITY

3

INDIANA BEAST

1

11:15

3

INDY PHOENIX INDIANA

2

MC SLUGGERS KENTUCKY

2

11:15

4

KC FREEDOM KENTUCKY

4

INDIANA STING

6

11:15

5

LEGACY BLESSED KENTUCKY

1

EAST TENN LADY FURY 03

5

12:30

1

BUTLER CO SLUGGERS OHIO

3

TEAM KENTUCKY

4

12:30

2

INDIANA INTENSITY

1

OHIO KNOCKOUTS

5

12:30

3

VOLTAGE FASTPITCH KENTUCKY

5

PURPLE HAZE INDIANA

3

12:30

4

INDIANA STING

6

GREENVILLE LADY MARLINS

0

12:30

5

LADY BLUE DEVILS TENNESSEE

9

EAST KENTUCKY PRIDE

3

1:45

2

SWAT KENTUCKY

7

EAST TENN FURY ELITE

3

1:45

3

CENTRAL OHIO DYNAMITES

4

KC FREEDOM KENTUCKY

6

 

Bracket play will begin immediately following pool games on Friday – everyone should expect to play at least one bracket game Friday

 

HIGH SCHOOL BRACKET

HIGH SCHOOL DIVISION WINGED DEER PARK     

Friday

TIME

G

FIELD

TEAM                                 :

SCORE

TEAM                                    :

SCORE

1:45

1

1

MC SLUGGERS KY

3

LEGACY BLESSED KY

4

1:45

2

4

INDIANA STING

6

E TENN LADY FURY 03

2

1:45

3

5

CAROLINA MOJO OUTLAW

6

PHOENIX INDIANA

4

3:00

4

1

PA. POSION

3

CAROLINA MASH

4

3:00

5

2

CAROLINA MOJO CRAPS

3

FUTURE PROSPECT IN 

7

3:00

6

3

EAST KY PRIDE 

0

KC FREEDOM KY

8

3:00

7

4

OHIO KNOCKOUTS

8

VOLTAGE FASTPITCH KY

0

3:00

8

5

INDIANA BEAST 

4

SWAT KENTUCKY

3

4:15

9

1

BUTLER  SLUGGERS OHIO

2

VIRGINIA CRUSHERS

10

4:15

10

2

PURPLE HAZE INDIANA

0

IRISH RAIL INDIANA

7

4:15

11

3

INDIANA MAGIC

0

CENT OHIO DYNAMITE

5

4:15

12

4

LADY BLUE DEVILS TENN  

1

LADY MARLINS TENN

4

4:15

13

5

ROCKETS INDIANA

1

DC CRUSH KY

6

5:30

14

1

E TENN LADY FURY ELITE

1

TEAM KENTUCKY

4

5:30

15

2

INDIANA Intenisity

7

Legacy Blessed

1

5:30

16

3

IN Sting

2

Mojo Outlaw

1

5:30

17

4

Mash

4

Future Prospects 

1

5:30

18

5

Freedom KY

8

OH Knockouts

10

6:45

19

1

Beast

1

VA Crushers

10

6:45

20

2

Irish Rail

2

Dynamite

0

6:45

21

3

Marlins

6

DC Crush KY

1

6:45

22

4

Team KY

6

E TENNESSEE SELECT

2

Saturday

TIME

G

FIELD

TEAM                               :

SCORE

TEAM                                :

SCORE

9:00

23

1

Swat

5

Butler Slugger

6

9:00

24

2

Purple Haze

0

IND Magic

5

9:00

25

3

Lady Blue Devils TN

5

Rockets IN

4

9:00

26

4

Lady Fury 03

4

Phoenix Indiana

3

9:00

27

5

Poison

1

Mojo Craps

3

10:15

28

1

E KY Pride

5

Voltage

6

10:15

29

2

Fury Elite

2

Blessed

11

10:15

30

3

MC Sluggers

3

E TN Select

7

10:15

31

4

Freedom

3

Swat

6

10:15

32

5

DC Crush

5

Purple Haze

0

11:30

33

1

Dynamite

9

IN Rockets

10

11:30

34

2

Prospects

14

Pheonix

1

11:30

35

3

Mojo Outlaw

2

Poison

1

11:30

36

5

Beast

7

KY Pride

0

11:30

37

4

Sluggers

2

Swat

7

12:45

38

5

DC Crush

7

Fury 03

5

12:45

39

1

Rockets

7

Mojo Craps

9

12:45

40

4

Blessed

5

Voltage

2

12:45

41

3

E TN Select

14

Butler Sluggers

3

12:45

42

2

Prospects

6

Magic

2

2:00

43

1

Mojo Outlaw

1

Lady Devils

6

2:00

44

2

Beast

9

Fury Elite

1

2:00

45

3

Intensity

2

Sting

13

2:00

46

4

Mash

11

Knockout

1

2:00

47

5

Crushers

1

Irish Rail 

7

3:15

48

1

Marlins

7

Team KY

5

3:15

49

2

Swat

1

DC Crush

5

3:15

50

3

Mojo Craps

8

Blessed

4

3:15

51

4

E TN Select

8

Prospects

0

3:15

52

5

Blue Devils

6

Beast

4

4:30

53

2

DC Crush

11

Knockout

0

4:30

54

3

Mojo Craps 

10

IN Intensity

5

4:30

55

4

Team Kentucky 

8

E Tenn Select 

6

4:30

56

1

Blue Devils

8

Virginia Crushers 

2

5:45

57

2

Sting

0

Mash

2

5:45

58

1

Irish Rail

2

Greenville Marlins

10

5:45

59

3

Crush

7

Mojo

2

5:45

60

4

Team KY

5

Blue Devils

0

7:00

61

3

Irish Rail

9

Crush

5

7:00

62

4

Sting

8

Team KY

2

7:00

63

2

Mash

5

Marlins

1

             

SUNDAY

TIME

G

FIELD

TEAM                                :

SCORE

TEAM                                     :

SCORE

9:00

64

3

Irish Rail

0

Sting

1

10:15

65

3

Marlins

4

Sting

0

11:30

66

3

Mash

4

Marlins

7

12:45

67

3

Mash

2

Marlins

4